Przejdź do treści
Strona główna » Remonty statków

Remonty statków

Ogromne jednostki pływające, choć na pierwszy rzut oka niezatapialne, też mogą z czasem ulec awarii. Problemem bywają nie tylko uszkodzenia powstałe po kolizji z ostrymi przedmiotami czy dnem morskim, ale też ubytki eksploatacyjne, a także warunki, w jakich na co dzień pracują. Kontakt z mocno zasoloną woda nie sprzyja długiej żywotności ani dobrej pracy elementów mechanicznych, podzespołów czy elektroniki. Z tego też względu regularne przeglądy czy remonty statków to podstawa zagwarantowania bezpieczeństwa ich załodze oraz ładunkowi.

W firmie Michalak Welding dysponujemy zarówno wiedzą, jak i wieloletnim doświadczeniem umożliwiającym kompleksowe podejście do wszelkiego rodzaju zleceń obejmujących remonty statków. W zakresie naszych działań leżą zarówno bieżące naprawy, jak i kompleksowe modernizacje wielkich okrętów oraz łodzi, a także innych jednostek. Współpracujemy ze stoczniami i armatorami, umożliwiając korzystanie z umiejętności i wiedzy zespołu ponad 70 doskonale przeszkolonych pracowników.

Kompleksowe remonty statków: Gdańsk

Klientom z Gdańska oraz całej Polski, a także innych państw zapewniamy kompleksowe, profesjonalne remonty statków, łodzi i okrętów. Wśród zadań, które realizujemy, znajduje się wiele prac, a każdą z nich zaczynamy od projektu, pozwalającego zaplanować wszystkie działania i dotrzymać założonych terminów. Remontujemy zarówno elektrykę z okablowaniem, jak i automatykę, sterowanie czy systemy elektroenergetyczne. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres działań pozwalających zadbać o funkcjonalność i bezpieczeństwo statku.

Zapraszamy do współpracy w zakresie remontu statków i nie tylko

Do współpracy w zakresie remontów statków zapraszamy nie tylko osoby odpowiedzialne za poszukiwanie firm, które dbają o sprawność jednostek pływających, ale też specjalistów: szlifierzy, monterów, spawaczy. Jesteśmy ponadto otwarci na absolwentów szkół zainteresowanych odbyciem praktyk zawodowych. W przypadku zainteresowania ofertą zachęcamy do kontaktu z biurem firmy w Gdyni.